MŁODZIKI – Wawrzynianka vs KS DĄB

Młodziki znów wychodzą zwycięsko, tym razem wygrali na trudnym terenie w Wawrzeńczycach, był to 7 z kolei wygrany mecz naszej drużyny. Trzeba jednak powiedzieć, że gra w pierwszej połowie była słaba, a rywalowi udało się stworzyć 2-3 groźne okazje do zdobycia bramki. Mimo słabej pierwszej połowy mieliśmy swoje momenty i w jednym z nich po cudownej akcji z Niedzielą bramkę z dystansu zdobył Marcel Per. W pozostałych sytuacjach zabrakło skuteczności. W drugiej połowie drużyna wróciła na właściwe tory i grała w sposób do którego nas przyzwyczaiła. Oddaliśmy bardzo dużo celnych strzałów z dystansu(około 10) i mieliśmy wiele udanych akcji jednak nie udało się zdobyć bramki, ponieważ bramkarz Wawrzynianki był bardzo dobrze dysponowany. Cieszy również udany debiut w drużynie Krzysia Wareckiego. Brawo dla wszystkich za zaangażowanie i grę! W sobotę rozegramy ostatni mecz ligowy na wyjeździe w Branicach.

Skład: Styczeń – Grzesik, Knapczyk, Kołodziej, Wilkosz K(Warecki) – Per, Ledniowski(Wilkosz M), Kowacki(Makola) – Niedziela(Janusz), oraz Siudak, Wnęk.